Systemy montażu

Systemy montażu

Jako jedna z pierwszych firm w zagłębiu obuwniczym wprowadziliśmy nowe technologie oraz montaże w produkcji obuwia męskiego, a obecnie wykorzystujemy je w obuwiu dziecięcym.

Zdecydowaliśmy się wykorzystywać szyte systemy montażu, gdyż charakteryzują się one najlepszymi z powszechnie stosowanych właściwościami higienicznymi. To dlatego nie

ograniczamy się do tradycyjnej metody ćwiekowania butów, lecz stosujemy specjalne montaże, dzięki którym buty są lekkie, miękkie i elastyczne, a także idealnie dopasowują się do stopy. Są one naszym sekretem – zapewniają idealne podparcie oraz komfort przez cały dzień, aby stopy dzieci prawidłowo rozwijały się bez uszczerbku na wygodzie.

  • Miękkie mokasynki


Do ich produkcji wykorzystujemy spody z termokauczuku, a sztywne podpodeszwy zastąpiliśmy cholewkami z miękkiej skóry zawiniętej jak skarpetka. Dzięki temu obuwie zyskuje nadzwyczajną elastyczność, przyjazną dla stopy malucha. W naszych butach każdy krok Twojego dziecka jest lekki i swobodny.

  •  Strobel


W tym tradycyjnym systemie montażu podpodeszwę zastąpiliśmy specjalnie dobraną włókniną skórkową i zszyliśmy ją razem z cholewką. Dzięki temu nosząc nasze buciki, Twoje dziecko będzie czuć się naprawdę komfortowo, a Ty przekonasz się, jak trwałe i wytrzymałe są buty Hugotti Shoes.

  •  Ćwiekowane


Oczywiśćie! Zastosowana w naszych butach nowatorska konstrukcja podpodeszwy to dowód na to, że nie boimy się nowoczesnych technologii. Zbadaliśmy, gdzie zginają się stopy dzieci w czasie chodzenia, a następnie dokładnie w tym samym miejscu zastosowaliśmy bardzo elastyczną piankę, która ułatwia zginanie butów i sprawia, że dziecko wykorzystuje naturalną siłę swoich małych stópek. Stopy unoszą się z taką lekkością. To prawdziwy komfort!

  •  Stroblowo-przeszywany


Połączenie dwóch systemów montażu — strobla i przeszywanego — powoduje, że obuwie montowane tym systemem jest bardzo lekkie, elastyczne, komfortowe i trwałe. Nowatorskie rozwiązania przyczyniły się do stworzenia idealnego obuwia dla dzieci.

Nasze buciki wykonane są z najwyższej jakości skór naturalnych. Dbamy nie tylko o to, aby bucik był trwały i praktyczny, ale również zaprojektowany w pięknej kolorystyce i w zgodzie z najnowszymi trendami w modzie.

Elastyczne antypoślizgowe spody których używamy przy produkcji naszych bucików wykonane są z najwyższej jakości materiałów, przez włoskich producentów specjalizujących się tylko w obuwiu dziecięcym.Przygotowane są specjalnie dla najmłodszych użytkowników naszego obuwia.

Nasze obuwie charakteryzuje się łatwą wsuwalnością zapewnioną przez klasyczne kolorowe sznuróweczki lub rzepy dzięki czemu w szybki sposób założymy bucika oraz dopasujemy go stopy dziecka.

Uzyskujemy przez to regulację tęgości bucika. Kolejnym ważnym etapem który stosujemy w naszych bucikach jest usztywniana pięta o odpowiedniej wysokości stabilizująca stopę dziecka oraz utrzymując ją w odpowiednim ułożeniu, zapewniając przez to prawidłowy rozwój oraz bezpieczeństwo w trakcie użytkowania.

Nasze buciki posiadają również odpowiednio wyprofilowany oraz usztywniony nosek dający odpowiednią swobodę paluszkom dziecka jednocześnie chroniąc je przed urazami.

Posted on 2016-07-29 715

Blog archives

Szukaj informacji

Blog categories

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu

Porównanie 0