Materiały

Materiały

Hugotti Shoes - materiałyMateriały użyte do produkcji naszych bucików są osobiście przed nasz zespół selekcjonowane. Wszystkie oferowane przez nas buciki są wykonane z naturalnych delikatnych skór.

Ponieważ jest ona tworzywem naturalnym, nieznaczne odchylenie od normy w kolorze czy nasyceniu jest zjawiskiem normalnym. Ponadto jej struktura również nie jest jednolita — jest to cecha naturalnego materiału.

Warto wiedzieć, że kolor skóry może ulec zmianie, gdy zetknie się ona z wodą. Pomimo stosowania coraz nowocześniejszych metod produkcji wciąż jest to efekt, którego nie można wyeliminować ze względu na naturalność użytych materiałów.

Hugotti Shoes - materiały

Oferowane przez nas obuwie jest produkowane ze starannie wykończonych, spełniających najwyższe standardy jakości skór włoskich czy hiszpańskich.

Co więcej, poddawane są one kontroli na obecność szkodliwych dla zdrowia substancji. A to wszystko dla zapewnienie najwyższego komfortu użytkowania naszych bucików.

Aby buty zachowały swój piękny wygląd, należy przestrzegać zasad podanych z ulotki „Pielęgnacja obuwia”.Hugotti Shoes - materiały

Posted on 2016-07-28 808

Blog archives

Szukaj informacji

Blog categories

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów

Menu

Porównanie 0